WSPÓŁPRACA

Poznajmy się!

Nazywam się Kornelia Minkina i jestem właścicielką Akademii Angielskiego dla Dorosłych. Jako nauczyciel z pasją, metodyk i praktyk dbam o jakość kursów oraz specjalizuję się w opracowywaniu autorskich materiałów i przygotowywaniu lekcji "skrojonych na miarę". Opierają się one na indywidualnych zainteresowaniach i potrzebach kursantów oraz dotyczą bieżącej sytuacji na świecie. Posiadam starannie wyselekcjonowane grono nauczycieli, którzy zawsze są świetnie przygotowani do pracy i dbają o postępy w nauce swoich podopiecznych. 

Kornelia Minkina, Akademia Angielskiego dla Dorosłych TOP-NOTCH
Zaufało mi już ponad 50 firm z całej Polski, a w kursach brało udział ponad 600 kursantów korporacyjnych. 

Zapraszam do współpracy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i większe firmy. Oferuję zarówno zajęcia 1:1 dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta, jak i zajęcia w micro-grupach.  Działam w branży IT, wellness, medycyny estetycznej, reklamy, turystyki, BHP i wielu innych. Jeśli szukasz zajęć z angielskiego dla pracowników swojej firmy, napisz do mnie już dziś! 

Ponadto, od 2017 roku nieustannie promuję w Polsce dwujęzyczność zamierzoną. Zachęcam rodziców do wprowadzenia oraz używania na co dzień (co najmniej) dwóch języków w domu. 

Jestem zafascynowana dwujęzycznością, łatwością i tempem w jakim dzieci uczą się języków obcych. Swoje własne dzieci wychowuję dwujęzycznie, każdego dnia komunikując się z nimi po angielsku. 

Jak wygląda wychowanie dwujęzyczne w moim domu można śledzić na blogu Moje Dwujęzyczne Dziecko. Rodziców zainteresowanych nauką angielskiego z własnymi dziećmi zapraszam na kursy konwersacyjne, które pozwolą nabrać pewności siebie w codziennych sytuacjach i przygotują do rozmów na każdy temat. 


Komentarze